Uluslararası normlara göre, her platformda paylaşılabilir ölçü, kalite ve profesyonellikte ve etkileşimi en üs düzeye çıkaracak görsel ve video içerikleri oluşturuyoruz.

 

Firmaların hedef kitlelerine ulaşabilmeleri için doğru sosyal medya platformunda, en uygun paylaşım takvimini belirleyerek, stratejik ve etkili hesap yönetimi sağlıyoruz.

 


 

Web site, kişi, kurum veya kuruluşları tanıtmak amacıyla yapılan, web sayfalarını kodlama, düzenleme ve internet ortamında yayınlama çalışmalarının tümüdür.

 

Tasarladığımız %100 SEO ve mobil uyumlu, şık, modern ve işlevsel web siteleriyle firmaların görünürlüğünün artmasını ve rakiplerinden bir adım daha öne geçmesini sağlıyoruz.

Firmaları rakiplerinden ayıran, firmanın kalitesini sembolize eden ve hedef kitlesi tarafından hatırlanabilmesine olanak tanıyan markalar oluşturuyoruz.

 

Firmaların görsel ögelerle somutlaştırılarak topluma tanıtılması, imaj oluşturması ve markalaşması için onlara kurumsal kimlik kazandırıyoruz.

Görsel tasarımların ve dijital imajların çeşitli programlar aracılığıyla hareketlendirilmesi olan 2D animasyonlarla akılda kalıcı, efektif ve ses getirecek çalışmalar yapıyoruz.

 

Alanında uzman animasyon ekibimizle, gerek firma ve markaların istekleri doğrultusunda, gerekse sosyal medya ve televizyon filmleri için animasyon projeleri gerçekleştiriyoruz.